Praktické informace

Místo konání

Pavilon V – Výstaviště Brno, Výstaviště 405/1, Brno 603 00


RE:LAX se koná v pavilonu V Výstaviště Brno.

Výstaviště Brno nebo také Brněnské výstaviště či BVV, kde se festival RE:PUBLIKA koná, leží na trase tramvaje č. 1 mířící od hlavního vlakového nádraží do Bystrce. Zastávka se nachází nedaleko hlavního vstupu. Z autobusového nádraží Zvonařka jezdí k výstavišti linka č. 84 mířící do Pisárek a zastavuje na zastávce Křížkovského. Na stejnou zastávku zajíždí rovněž okružní linka č. 44. Kolem veletržního areálu projíždějí i trolejbusy č. 25, 26, 35 a 37, případně autobus č. 52.

Místo konání leží nedaleko velkého městského okruhu, řidiče spolehlivě navigují návěstí s nápisem BVV nebo Výstaviště. Zaparkovat se dá na menším parkovišti před hlavním vstupem, na parkovištích při ulici Křížkovského a Bauerova nebo v krytých garážích v blízkosti 4. brány. Jejich celková kapacita je 850 automobilů.


 

Otevírací doba areálu a expozic

  • ne – čt 9.00 – 21.00 (expozice zavírají ve 20.00)
  • pá, so 9.00 – 23.00 (expozice zavírají ve 22.00)
     

Vstupné

RELAX zóna je stejně jako celý festival RE:PUBLIKA bez bariér a bez vstupného. Zpoplatněna jsou pouze představení Dance Brno 100 a Alfons Mucha: Dva světy. Areál BVV je bezbariérový a u každé expozice bude k dispozici odborný personál.
 

Informace o dopravě

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací